Ön Kayıt Formunu Doldurma İçin Tıklayınız / Click on the link to fill the Pre-Registration Form

Kampüs Kreş 2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi İçin Online Ön Kayıt Başvuruları Başlamıştır. 

Okulumuzda her zaman öğrenci odaklı bir yaklaşım benimsenmektedir. Bu nedenle okul kayıtlarımız öğrenci-psikolog görüşmeleri sonucunda aday öğrencinin okula hazır bulunuşluk değerlendirilmesi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamanın amacı; öğrencilerin fiziksel ve psikolojik olarak ebeveynden ayrılma sürecine verecekleri tepkileri gözlemlemek, hazır olmadıkları bir sürece onları zorlayarak okula karşı olumsuz bir tutum geliştirmelerine yol açmamaktır. 

Online Ön Kayıt Formunu doldurmanız sonucunda okulumuz, eğitim uygulamalarımız ve muhasebe bilgilerimiz hakkında bilgi vermek için yetkililerimiz sizlerle irtibata geçilecektir. Görüşmenin akabinde Kesin Kayıt düşünen aday velilerimiz ile rehberlik görüşmesi için randevu oluşturulacaktır.

Kampüs Kreş 2020-2021 Education-Academic Term Pre-Registration Applications Started.

The Student-base approach is embraced in our school. That’s why school registrations are applied by having student- psychologist interviews and evaluation of student’s readiness to school. The purpose of this application is to observe students’ reactions to separating from their parents physically and psychologically and not to make the students feel negative against the school by forcing them into a period that they are not ready.

After you fill the Online Pre-Registration Form, authorized people of each department will contact you to inform you about the school, education programs, and the registration process. Right after the briefing, the Counseling Department will create an appointment with the parents who consider Formal Registration.