Ön Kayıt Formunu Doldurma İçin Tıklayınız / Click on the link to fill the Pre-Registration Form

Kampüs Kreş 2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi İçin Online Ön Kayıt Başvuruları Başlamıştır. 

Okulumuzda her zaman öğrenci odaklı bir yaklaşım benimsenmektedir. Bu nedenle okul kayıtlarımız öğrenci-psikolog görüşmeleri sonucunda aday öğrencinin okula hazır bulunuşluk değerlendirilmesi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamanın amacı; öğrencilerin fiziksel ve psikolojik olarak ebeveynden ayrılma sürecine verecekleri tepkileri gözlemlemek, hazır olmadıkları bir sürece onları zorlayarak okula karşı olumsuz bir tutum geliştirmelerine yol açmamaktır. 

İçinde bulunduğumuz süreç nedeniyle okulumuzu ve eğitim programımızı siz değerli aday velilerimize tanıtmak için yüz yüze görüşme yapamamakta ve aday öğrencilerimizle tanışma fırsatına üzülerek nail olamamaktayız. Bu nedenle bu yıl bir ilk olarak Online Ön Kayıtlarımızı başlatmış bulunmaktayız.

Online Ön Kayıt Formunu doldurmanız sonucunda okulumuz ve eğitim uygulamalarımızla ilgili bilgi vermek için Müdür Yardımcımız, kayıt muhasebe bilgileri için ise Muhasebe Sorumlumuz sizlerle irtibata geçecektir.  Okulumuzun açılmasıyla beraber randevu oluşturularak formu dolduran aday velilerimiz çocuklarıyla beraber okulumuza davet edilecektir. Kesin kayıt ise bu görüşme sonrasında gerçekleştirilecektir.

Ön Kayıt Formunu doldurmadan önce anadil ve yabancı dil eğitimiyle ilgili aklınıza takılan hususlar için Eğitim Danışmanlarımız ile e-mail aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

Anadil Eğitimiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Kampüs Kreş Eğitim Danışmanı Bahar Tunçay ile irtibata geçebilirsiniz. bahar.tuncay@kampuskres.com.tr

Yabancı dil eğitimi ve çift dilli eğitim sınıflarımızla ilgili bilgi almak için Yabancı Dil Eğitim Danışmanımız Cansu Kır ile irtibata geçebilirsiniz. cansu.kır@kampuskres.com.tr

Kampüs Kreş 2020-2021 Education-Academic Term Pre-Registration Applications Started

The Student-base approach is embraced in our school. That’s why school registrations are applied by having student- psychologist interviews and evaluation of student’s readiness to school. The purpose of this application is to observe students’ reactions to separating from their parents physically and psychologically and not to make the students feel negative against the school by forcing them into a period that they are not ready.

Because of the situation we experience, we may not have interviews in-person to introduce our school and education program to you dear parents and we may not have the chance to meet our candidate students, unfortunately. That’s why we have started our Online Pre-Registration for the first time this year.

After you fill the Online Pre-Registration Form, Vice Principal will contact you to inform about the school and education programs, the Accounting Supervisor will contact you to inform about the registration process. By the time our school is open, all candidate parents who already filled the forms will be invited to our school with their children. Final registration will be applied after this meeting.

Before filling the Pre-Registration Form, you can contact our Education Consultants via e-mail to ask your questions about Turkish and foreign languages education.

To have detailed information about Turkish education, you can contact with Kampüs Kreş Education Consultant Bahar Tunçay. bahar.tuncay@kampuskres.com.tr

To have detailed information about foreign languages education and bilingual education classes, you can contact with Foreign Languages Education Consultant Cansu Kır. cansu.kır@kampuskres.com.tr